Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 22 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://sadeforum.yetkinforum.com/u21
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İNATÇILIK ŞAMPİYONASI

YazarMesaj
Faik53
Admin
Admin
Faik53

Erkek
İş/Hobiler : HackerLik
Lakap : atMaCa
Tuttuğu Takım : İNATÇILIK ŞAMPİYONASI 1446
Ruh Hali : İNATÇILIK ŞAMPİYONASI Hasta10
Rep Puanı :
İNATÇILIK ŞAMPİYONASI Left_bar_bleue0 / 1000 / 100İNATÇILIK ŞAMPİYONASI Right_bar_bleue

İNATÇILIK ŞAMPİYONASI Empty
MesajKonu: İNATÇILIK ŞAMPİYONASI   İNATÇILIK ŞAMPİYONASI Icon_minitimeCuma Ağus. 29, 2008 9:49 pm

Karadeniz sahilinde bir kahvede inatçilik sampiyonasi düzenlenmis. Üç müsabik ortaya çikmis, baslarindan çikan birer olayi anlatip, kahve sakinlerinden sampiyonu seçmesini istemisler.
Birinci müsabik:
"Bir aksam isten eve döndüm, kapiyi çaldim, hanim kim o dedi, kim olacak bu saatte, kapiyi baska kim çalar ki! Kizdim. Kapiyi ben çaldim, hanim israrla kim o dedi. Bu sabaha kadar böyle devam etti. Sabah oldu ise gittim."
Ikinci müsabik:
"Agriyan disimi çektirmek için disçiye gittim. Disçi hangi disin agriyor diye bana sordu. Madem koskocaman disçi, agriyan disimi o bulsun diye inat ettim. Disçi bütün dislerimi çekti. Sira agriyan disime gelince, yine agriyor demedim ve agzimdaki bu tek dis inadimdan kaldi."
Üçüncü müsabik:
"Evlendigim ilk gece hanim bana dokunma dedi. Ben de inadim tuttu. Aradan 17 yil geçti, hala dokunmadim."
Bu arada jüri baskani
"Ama senin üç tane kocaman çocugun var, nasil olur?"
diye sorunca:
"Inadimdan onlarin bile nasil oldugunu sormadim."
https://sadeforum.yetkinforum.com

İNATÇILIK ŞAMPİYONASI
1 sayfadaki 1 sayfası